VacuShape Beetle

PODTLAKOVÝ POHYBOVÝ SYSTÉM PRO SPALOVÁNÍ TUKŮ A ODSTRANĚNÍ CELULITIDY NA PROBLEMATICKÝCH PARTIÍCH (břicho, hýždě, stehna)

Tréning ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 30 minut. Problémové partie se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je tuk z tukových buněk odváděn ke svalům, neboť jedině tam jej tělo muže spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry.

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Výdej energie se zvyšuje až o 50 % ve srovnání s aerobním cvičením bez použití vakua. Tuk se začíná spalovat za kratší dobu a únava svalů není pozorovatelná tak brzy, protože kyselina mléčná, která se vyvíjí ve svalech při námaze, se odstraňuje a metabolizuje mnohem rychleji.

Díky studii MUDr. Hostýna a Prof. Martiníka, kteří klinicky testovali VacuShape®, se doporučuje minimálně 10-ti minutové rozcvičení před samotnou aplikací (orbitrek, běžecký pás, rotoped atd.). Klientka potom využije maximálně čas aplikace a dochází ke spalování tuku od první minuty. V případě „studeného“ startu se tak děje až od 6. – 10. minuty.

Před zahájením samotné aplikace proto mají klienti v našem fitcentru možnost využít ZDARMA na rozcvičení orbitrek (který je součástí Vacushape studia) nebo využít stroje aerobní zóny posilovny (běžecký pás, orbitrek, rotoped, stepper) na dobu 15minut.

Tipy a doporučení

  • Nárazová terapie minimálně 20 aplikací 3 x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální „nastartování“ látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým či centimetrovým úbytkům).
  • Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape® se tato doba zkrátí až o třetinu.
  • Před aplikací jíst sacharidy (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).
  • Dodržovat pravidelný pitný režim. Vzorec (Hmotnost : 8) x 0,3 = ? litrů tekutin.
  • Nedoporučujeme chodit po aplikaci do solária, sauny a neprovozovat takové druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou.
  • Do přístroje se oblékněte do tepláků nebo šortek a bavlněného trika. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou a s sebou si vezměte ručník.
  • Pro maximální účinek naneste před aplikací krém na celulitidu. A pro zvýšení účinku můžete použít L-Carnitin – spalovač tuku.
  • Dodržujte prosím pokyny obsluhy.

Kontraindikace

DSC_4938-001

P1020394
P1020407
P1020409
P1020414

Fitcentrum Na Tribuně

Na Střelnici 1212/39
(severní tribuna fotb. stadionu)
779 00 Olomouc
+420 585 203 930
pastyrikova@natribune.cz

Provozovatelem je společnost:
partner4fitnessport s.r.o.
IČ: 293 21 115

Provozní doba

Pondělí - Pátek 6.00 - 22.00
Sobota 10.00 - 16.00
Neděle 14.00 - 21.00

Facebook