Skupinové lekce

TRX

TRX (Training Resistance Exercise) cvičení probíhá pomocí nastavitelných popruhů tzv. závěsný systém. Ke cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku.

TRX cvičení celkově zlepšuje fyzickou kondici, posiluje CORE – střed těla, tvaruje postavu.  Není omezeno věkem ani kondicí, dá se využít i jako skvělý doplněk fitness nejen pro ženy v kombinaci s aerobním cardio tréninkem. 

PILATES

Je unikátní metoda cvičení, která současně posiluje a protahuje svaly celého těla. Je to jedna z nejzdravějších sportovních aktivit, která je doporučována i jako rehabilitační cvičení je účinné cvičení pro zlepšení celkové úrovně fitness (aktivuje hluboký stabilizační svalový systém vytváří harmonii těla i mysli koordinuje dýchání s pohyby těla zlepšuje flexibilitu, rovnováhu a koordinaci pohybů zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost zpevňuje a zároveň protahuje tělo, redukuje chronickou únavu a odstraňuje stres.

KRUHOVÝ TRÉNINK PRO ŽENY

HIIT + BODYPUMP

WORK IN

Skupinove Lekce Titulni

Fitcentrum Na Tribuně

Na Střelnici 1212/39
(severní tribuna fotb. stadionu)
779 00 Olomouc
+420 585 203 930
pastyrikova@natribune.cz

Provozovatelem je společnost:
partner4fitnessport s.r.o.
IČ: 293 21 115

Provozní doba

Pondělí - Pátek 6.00 - 22.00
Sobota 10.00 - 16.00
Neděle 14.00 - 21.00

Facebook